Teknik Servis Ağı
Garanti Belgesi
TSE, HYB - TSEK
Telekomünikasyon
Yabancı Personel
Kontrol Belgeleri
Kozmetik Bildirim
Barkod Numarası
AEEE Yönetmeliği
EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu)
Kota & Gözetim
Dahilde İşleme
Yatırım Teşvik
Marka Tescil
Endüstriyel Tasarım
Patent & Faydalı Model
Yurtdışı Tescil
Satılık Marka
Emniyet İthalat İzni
Alan Adı (domain) Alımı
Kapasite Raporu
Sanayi Sicil Belgesi
Yerli Malı Belgesi
Kullanılmış Makine ithal İzni

.

Saygıdeğer  Ziyaretçilerimiz,

Bu bölümde, kendileriyle çalışma fırsatı bulduğumuz ve değerli  görüşlerini bizlerle paylaşarak sitemizde yayınlamamıza izin veren firmalara ait  görüş ve düşüncelere yer verilmiştir.

Burada görüş ve düşüncelerini sunduğumuz firmalar ile kendileri için çözüm ürettiğimiz diğer  firmalara ait isim ve unvanları, şirketimize ait referans listemizde bulabilirsiniz.

Çalışmaya başlamadan önce hızlı,  ekonomik ve eşitlikçi rekabet kurallarına uyan bir çözüm ortağı araştırmasının hakkınız olduğuna inanıyoruz.

Referans listemizi istemekten çekinmeyiniz.

BRANŞ DANIŞMANLIK

 

Teşekkürler Branş Danışmanlık...


İstanbul’da faaliyet gösteren bir firmayız. Branş danışmalık sayesinde Ankara da bir ofisimiz var. Teşekkürler Branş Danışmanlık...

Branş Danışmanlık

Branş Danışmanlık gerek çalışanları gerek yaptıkları işler konusunda disiplin, organize iletişim, tecrübe ve çalışılan iş konusundaki anlayışları ile firmamızın danışmanlık ile ilgili tüm ihtiyacını fazlasıyla karşılamıştır. Süregelen iş görüşmeleri dışında ihtiyaç duyulan konulardaki yardımları ile de gerekli desteklerini tarafımıza sağlamışlardır.

Konusu alanında tüm yetiye sahip olduklarını ve bizleride bu konularda donanım sahibi yaptıkları için kendilerine teşekkür dileklerimizi iletiyor ve çalışmalarımızın bu anlayış ve çerçevede devam etmesini diliyoruz.

Sayın Branş Danışnanlık

Öncelikle bizlere sizi tanıma fırsatı veren Ankara Gümrük Müşavirlik Derneğinin  dergisine teşekkür eder,bize vermiş olduğunuz danışmanlık ve hizmete ve ilginize teşekkürlerimizi sunarız. Gelecekte de beraber işbirliği ile çalışmalarınız başarılı olmasını dileriz.

Teşekkürler

Firmanızla hem marka –patent , hem de sanayi bakanlığı izinleri konusunda çalışma fırsatı bulduk. Her iki konuda da uzman kadronuzla sorunlarımıza en kısa zamanda çözüm bulup, işlerimizi sonuçlandırdınız.

Çalışmalarımız sırasındaki yakın ilgi ve takip, uygun fiyatlarınızla da birleşince İstanbul’da kurulu bir firma olmamıza rağmen bundan sonraki işlerimizde de sizinle çalışmayı sürdürmek isteriz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Teşekkürler

Hızlı iletişiminiz ve ihtiyaçlarımızın kısa süre içinde temini konusundaki çalışmalarınız için teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

Değerli iş paydaşımız (Sayın Halime hanım)

Sizlerle bir firma aracılığı ile tanıştık, garanti ve servis ağı ile alakalı ilk irtibatımı Halime hn. ile kurmamın ardından süratle bizimle ilgilenip aynı süratle beklentilerimizde oldunuz.

Ayrıca Bulgaristandaki mağazamızın teşvik alımı ile alakalı D.T.M. de ki dosyamız ile de yakın ilgilendiniz bu gösteriyorki karşımızdaki firma ünvanındaki hususu gerçekten hak ediyor.Tabiki değerli çalışanlarının sayesinde.

Yeni imaj ve ufkunuzun hayırlı olmasını diler, ileriki projelerimizde görüşmek ümidi ile saygılarımı sunarım.

Merhaba,

Bizim düşüncelerimize yer verdiğiniz  için öncelikle sizlere teşekkür ederiz.

Bize sizi sorsalar diyeceğimiz şudur :

Branş danışmanlık bizim Ankaradaki sağ kolumuz.
Ne zaman ihtiyaç duysak, hiç tereddütsüz aradığımız ve işlerimizin hızla neticeye ulaştığı çözüm ortağımız.
Güler yüzlü ekibi, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımı bizler için büyük önem taşımakta. 
Ankaradaki adresimiz Branş danışmanlık, başka adres aramaya gerek yok.

Sevgilerle,

Uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileğiyle…

Şirketimize danışmanlık yapacak firma konusunda çok detaylı bir araştırma yaptık ve referanslarından dolayı Branş’ı seçtik. Bu konuda kesinlikle doğru kararı verdiğimize inanıyoruz.


Bizimle hem profesyonel olarak bir çalışma yürüttüler hem de her isteğimiz karşısında mutlaka bir çözüm buldular.
İletişimde ve hizmette kesinlikle sıkıntı yaşamadık ve halen de yaşamıyoruz.

Uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileğiyle…

Merhabalar,


Marka tescil ve patent işlemlerinde profesyonelce çalışarak en kısa sürede sonuca ulaşan, gerek bilgi gerekse belge olarak yanıltmadan veri akışını sağlayan bir hizmet sağlayıcısınız.

Başarılarınızın devamını diler, bu vesileyle yeni yılın sağlık, başarı ve bol kazançlar getirmesini temenni ederim.

İyi çalışmalar,

Merhabalar, öncelikle yeni yılınızı kutlarım.


Sizlerle geçen yıl temsilcisi olduğumuz Trapeze Networks firmasının ürünleri için btk´dan onay alırken çalışma gerçekleştirdik.

Başvuru esnasında ve sonrasındaki süreçleri çok iyi takip ettiniz. BTK´dan aldığınız geri bildirimler doğrultusunda yaptığınız yönlendirmeler sayesinde gerekli belgeleri hazırlayıp sunmayı başardık bu arada yaptığımız uzun telefon görüşmeleri sırasında gösterdiğiniz sabırdan ötürü sizi ayrıca kutluyorum :-)

Bu yıl da işbirliğimizin artarak devam edeceğini umuyorum.

Saygılarımla

biraz kısa oldu ama :))

Yaptığımız işlerde kısa sürede ve hızlı bir şekilde dönüşler almak benim ve firmam için büyük bir özveri demek.

Çalışanlarınızın güler yüzü ve ilgisi gerçekten takdire şayan. İlerideki işlerde de birlikte olmak dileğiyle çalışma hayatınızda başarılar...

Sayın Branş Danışmanlık,

Yeni yılda hizmete açağınız web sayfanız için kutlarım.

Samimiyetle söyliyebilirim ki,çalışmaya başladığımız günden beri sizinle çalışmakla ne kadar isabetli karar verdiğimi gördüm,ele aldığınız işi ciddiyetle takip ederek en kısa zamanda teslim ettiniz.

İnşallah yakın zaman da iş taleplerim olacak.

İyi günler dileğiyle.


Sayın Yetkili,

Firmanız ile çok kısa bir süre önce çalışmaya başladık.Fiyatlarınızın uygunluğu bir tarafa, yapılan işlerle ilgili sürecin her adımında detaylı bilgilendirmeleriniz işin en güzel tarafıydı.  Özellikle iş takibi konusunda çok başarılı nadir firmalardan birisi olduğunuzu rahatlıkla söyleyebilirim.

Sizin nezdiniz de değerli firmanız Branş Danışmalığa şahsım ve firmam adına çok teşekkür ederim.

Uzun yıllar iş birliğimizin devam etmesi dileğiyle.


Gerçekten...

Güzel, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyorsunuz.

Sizinle çalışmaktan dolayı mutluyuz... 

Sayın Branş Danışmanlık,


Patent Başvurumuz ve Diğer Danışmanlık ile ilgili yaptığımız başvurularımızda ilgi gösterilerek işlerimizin hızlı bir şekilde halledilmesinden dolayı Branş Danışmanlığa teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Özlem hanım merhaba,

Firmanız ve dolayısı ile personeliniz ile talebimiz olan isim tescili için iletişim içinde olduk. Bu iletişimde bir sorun yaşamadık ve memnunuz.

Merak ettiğim ve sorduğum, bilgi almak istediğim konularda da geri bildirim aldım.

Saygılar.

Selamlar.

Sayın Branş Danışmanlık çalışanları,

Marka tescilinde gösterdiğiniz hızlı, başarılı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışınız için teşekkürler.


Hizmetleriniz markamızı güvende hissetmemizi sağlıyor.


Sizinle çalışmaktan ve işbirliği yapmaktan keyif alıyoruz. İşbirliğimizin gelecekte de devam etmesini dileriz.

Merhaba,

Branş Danışmanlık firmasıyla çalışmaya başlayalı yaklaşık 2 yıl oldu.

Alınan hizmetlerde çalışan personelin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır. Her bölümdeki sorumlu olan kişilerin kendi konularına hakim olmaları, çalışma performansı ve geriye dönüşleri benim Branş Danışmanlığı tercih sebebimdir.  Özelikle Özlem hanımın gayretleri sonucu eski çalıştığım firmayı bırakıp  firmanızla çalışmamda tercih sebebim olmuştur.   

 Bu süreçte firmamızla ilgili işlemlerde emeği geçen ve geçmekte olan herkes çok teşekkür ederim,  başarılarınızın devamını dilerim.

Merhaba,

Tebrik ve tepkilerin web sayfanızda dile getirilmesine imkan sağladığınız için teşekkürler.
Marka ve Patent işlemlerimizde hızlı bir şekilde sonuçlandırmaya yönelik başarılı, paylaşımcı ve ortak dili konuşan bir işbirliğinde sizlerle birlikte olmak hem de kilometerelerce uzaktan sıkıntısız hizmet alabilmek gerçekten güzel...
Başarılarınızın ve disiplininizin devamlılığını diliyor, yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Mutlu günler…

Bilindiği üzere...

günümüzde dış ticaret yapan firmalar için ithalat ve satış sonrası prosedurleri büyük önem taşımaktadır. Çok sık değişen yasal uygulamalar biz ithalatçıları her an bu dinamik ortamda esnek olmaya ve değişen şartlara anında uyum sağlamaya zorlamaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren Branş Danışmanlık değerli çalışanları bu anlamda bizi hiç yalnız bırakmamışlar, hızlı ve doğru bilgilendirmeleriyle mevcut ticaretimize artı değer katmışlardır.

Emek ve ve desteklerinden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Daha uzun seneler yola beraber devam edebilmek dileğiyle…..

Duyarlılığınız ve bilginiz için...

çok teşekkür ederim. Branş danışmanlık varsa gözüm arkada değil yani.

 Saygılarımla

Sn. Branş Danışmanlık

Hizmet sektörü elle tutulur gözle görülür değerlendirmenin yapılamayacağı bir alandır. Aynen bizim işimizde de olduğu gibi. Marka Tescil çalışmalarımızda gerekli güveni ve memnuniyeti sağladığınız; kusursuz hizmetleriniz için teşekkür eder, süregelen işbirliğimizin uzun yıllar devamını dileriz.

Saygılarımızla

Bizim için...

yürüttükleri çalışmaları ile ilgili her anı bilgilendirme olsun, her zaman yardımlarıyla özveri ile çalışan bir takım olarak işlerini hakkıyla yapan insanlar mevcut ankara da sağ kolumuz olan branş danışmanlıkta. Partnerimiz olan bir çok şirketi yönlendirdik ve herkese tavsiye ederiz.

Her şey çok hızlı halloldu. Çok teşekkür ediyoruz.

Branş Danışmanlık ile...

 Marka tescil ve sanayi bakanlığı işlemleri konusunda yaklaşık 2 yıldır birlikte çalışmaktayız.
Konuya olan hakimiyetleri, bize verdikleri doğru bilgi ve mevcut markalarımızın takibi konusunda kusursuz hizmet vermektedirler.
Bakanlık tarafından yapılan bir çok değişiklik söz konusudur ve bu değişiklikleri bizim takip etmemiz olanaksızdır. Konu hakkında bize yaptıkları hızlı geri dönüşler ve aydınlatıcı bilgi ile işlerimizin çok çabuk halledilmesi ve ithalat aşamasında bir sıkıntı yaşamamızı sağlamaktadırlar. Branş danışmanlık ile işbirliğimizin devamını diler, bize gösterdikleri yakın ilgi ve yardımları için teşekkür ederiz.

Öncelikle,

yeni web sayfaniz icin sizi kutlamak ve asagida dusunce ile gorusumu yazmak istiyorum.

GEREKLI OLDUGU ZAMANDA YORULMADAN SABIRLA VERILEN HIZMETIN ONEMINI VE DEGERINI BILEN BRANS DANISMANLIK´IN HIZMET ANLAYISINI KUTLAMAK ISTIYORUM

Merhaba,

Firma olarak vermiş olduğunuz  hizmet ve profesyonel yaklaşımınızın yeni web sitenize de yansımış olmasını takdir eder hizmet kalitenizin devamını dilerim.

 

Saygılarımla,

Branş danışmanlık

İşlemlere başlarken öngördüğünüz sürede belgeleri alabildik. Anlayışlı ve samimi yönlendirmeleriniz, hızlı geri dönüşleriniz bizleri memnun etti.

„Müşteri Velinimetimizdir“ anlayışını yaşatan bir firma olduğunuz kanaatindeyiz. İşlerinizi bu minval üzere sürdürmenizi, hayırlı ve bereketli işlerde olmanızı dileriz.

 

Selamlar.

 

Saygılarımızla/Best Regards

Copyright © 2011 Branş Danışmanlık